Назад към темите

Проблем
TOYOTA RAV 4 III (ACA3_, ACE_, ALA3_, GSA3_, ZSA3_)

  • @user_1764781 Jul 26, 2023
    Член
    Здравейте имам рав4 2006г докарана от Англия.От време на време свети и изгасва Check engine system.Check 4WD system.Какво може да бъде това.Благодаря предварително 
    Отговори

    Започната

    26.07.23

    Последен отговор

    20.12.23

    Отговори

    4

    Прегледи

    188

  • TOYOTA | RAV 4 IV (ZSA4_, ALA4_)
    @Иван Jul 28, 2023
    Член
    За да разберете по-точно какво може да бъде и какъв е проблемът, трябва да прочетете грешките от контролните блокове и по тях  да определите причината за неизправността.
    Отговори
  • @user_2066690 Dec 11, 2023
    Член
    Здравейте!Имам рав4 2010г.От 2 месеца седи,като паметник.Проблемът е,когато тръгваш да палиш на дисплея изписва:Заключен волан и до там.Ако някой има идея какъв може да е проблема ще му бъда много благодарен!
    Отговори
    • TOYOTA | RAV 4 IV (ZSA4_, ALA4_)
      @Иван @user_2066690 Dec 15, 2023
      Член
      Ако колата пали, няма проблеми с ключа и неговото разпознаване, тогава проблемът е в самата ключалка, дори се чудя какво да ви посъветвам
      Отговори
    • @user_2066690 @Иван Dec 20, 2023
      Член
      Може би съм се изразил неправилно.Проблемът е,че изобщо не тръгва да пали.Изписва на дисплея,че воланът е заключен.Проблемът не е в ключовете и в имобилайзера на колата.
      Отговори

Само регистрирани потребители могат да отговарят на теми и постове

Инсталирай си приложението AUTODOC CLUB!

Твой личен мениджър за разходи за автомобила, съвети за обслужване, напомняния за предстоящи уговорки и интервали на обслужване, инструкции за самостоятелен ремонт - всичко това на телефона ти.

Autodoc CLUB app qr-code
Сканирай

За да свалиш приложението:

Autodoc CLUB App icon