AUTODOC FORUM / Общи дискусии по марка / TOYOTA / Проблем със запалването

Назад към темите

Проблем със запалването
TOYOTA COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_)

  • @user_643213 Nov 02, 2021
    Член
    Имам следният проблем-от един път изгасва имобилайзера и всякакви светлини по таблото,фарове също няма. Това се случва когато колата не е в движение.Акумулатора има ток,както и в главният захранващ кабел към бушоните.Когато се подаде ток от друг автомобил при самият допир на кабелите до акумулатора-светлините на таблото идват,имобилайзера светва и колата си работи до следващ път когато проблема се появи отново.Акумолатора е чисто нов ,зарежда добре ,държи напрежение,динамото също.
    Отговори

    Започната

    02.11.21

    Последен отговор

    11.12.23

    Отговори

    3

    Прегледи

    800

  • TOYOTA COROLLA Combi (_E12J_, _E12T_) 1.6 VVT-i (ZZE121_)
    @user_683207 Nov 28, 2021
    Член
    Почисти и стегни клемите на акумулатора на първо време.
    Отговори
    • @user_1207592 @user_683207 Oct 23, 2022
      Член
      Това съм го направил, нови свещи, ходих на диагностика, съмнението е компютъра да се е повредил, ама Незнам как да го тествам. Питам се дали е възможно да се е повредил ключа който прехвърля газ и,бензин, тоест проблема да е от газовата уредба 
      Отговори
  • @user_2067305 Dec 11, 2023
    Член
    Здравейте,имам проблем с Тойота Авенсис т25 116к.с дизел 2004г.угасна по време на път,след като се опитах да запаля отново изчезна лампичката за загряване на свещите и светна чека,почна да чука релето за запалване смених го с ново но също чука и не пали,опитах с лаптоп да се свържа с компютара на колата за евнтуален проблем но колата не може да се свърже с лаптопа за проверка за неизправност не реагира за откриване на колата.
    Отговори

Само регистрирани потребители могат да отговарят на теми и постове

Инсталирай си приложението AUTODOC CLUB!

Твой личен мениджър за разходи за автомобила, съвети за обслужване, напомняния за предстоящи уговорки и интервали на обслужване, инструкции за самостоятелен ремонт - всичко това на телефона ти.

Autodoc CLUB app qr-code
Сканирай

За да свалиш приложението:

Autodoc CLUB App icon