AUTODOC FORUM / Общи дискусии по марка / BMW / Спряна от движение и неволи с майстори

Назад към темите

Спряна от движение и неволи с майстори
BMW 5 (E60)

  • @user_2245371 Feb 15, 2024
    Член
    Здравейте приятели.
    В следната ситуация съм.Купих си БМВ Е60 530i.Не можах да мина преглед понеже колата имаше генерация и беше шумна ,но това не е проблема и темата.Залепиха ми стикер спряна от движение на предното стъкло и ми дадоха  само големия талон и нещо като временна регистрация (1 месец докато отстраня неизправността тоест сложа гърне.)
    Закарях я не село при познат майстор да сложи гърнето но преди това бях забелязал че антифриза ми тече,изпарява се.Помислих си ,че е гарнитурата така и се оказа.Та реших докато колата е в сервиз да остраня и този проблем но нещата много се проточиха въпреки,че майстора е запознат с ситуацията.Мисълта ми е при евентуално проверка от полиция какви ще са последствията.Също така и на самия КАТ на място.И променя ли се по някакъв начин процедурата при регистрация.Благодаря предварително колеги.
    Отговори

    Започната

    15.02.24

    Последен отговор

    15.02.24

    Отговори

    0

    Прегледи

    49

Само регистрирани потребители могат да отговарят на теми и постове

Инсталирай си приложението AUTODOC CLUB!

Твой личен мениджър за разходи за автомобила, съвети за обслужване, напомняния за предстоящи уговорки и интервали на обслужване, инструкции за самостоятелен ремонт - всичко това на телефона ти.

Autodoc CLUB app qr-code
Сканирай

За да свалиш приложението:

Autodoc CLUB App icon