AUTODOC FORUM / Общи дискусии по марка / HONDA / Проблем с паленето

Назад към темите

Проблем с паленето
HONDA CIVIC VIII Hatchback (FN, FK)

  • @user_1062082 Jul 17, 2022
    Член

    Здравейте, имам Хонда Сивик 8 ген 2.2i-cdti 2007.При първото палене сутрин на таблото светват всички лампи и зеленото ключе и символа за подгряване на свещите и колата пали и върви нормално. Загасям я. При следващото палене символите, зеленото ключе и подгряване на свещите, не се появяват и като натисна бутона за старт.Стартерат върти но колата не пали. Вадя и слагам контактния ключ няколко пъти и символите се появяват и колата пали или пък чакам известно време и пак слагам и вадя ключа появяват се ключа и подгряването чува се как едно реле изчатква и колата пали и си върви нормално. Имам само един ключ. Преди 2месеца ми падна акумулатора внезапно и ми подаваха ток, но не запали.Сложихме акумулатор на мястото си и запали,но се наложи да купя нов акумулатор. Малко след това започна проблема.Таблота с предпазителите при двигателя е сменяно цялото,никакъв ефект,заедно с предпазителите и релетата. Какъв може да е проблема?

    Отговори

    Започната

    17.07.22

    Последен отговор

    17.07.22

    Отговори

    0

    Прегледи

    952

Само регистрирани потребители могат да отговарят на теми и постове

Инсталирай си приложението AUTODOC CLUB!

Твой личен мениджър за разходи за автомобила, съвети за обслужване, напомняния за предстоящи уговорки и интервали на обслужване, инструкции за самостоятелен ремонт - всичко това на телефона ти.

Autodoc CLUB app qr-code
Сканирай

За да свалиш приложението:

Autodoc CLUB App icon