AUTODOC FORUM / Общи дискусии по марка / SEAT / Неравномерно подрусване при работа на място

Назад към темите

Неравномерно подрусване при работа на място
SEAT Leon Хечбек (1P1)

  • @user_1935668 Oct 16, 2023
    Член

    Здравейте!

    Наскоро купих ползван Seat Leon 1.9 Ecomotive (2009). При огледа се представи добре, закарах го в сервиз да го огледат и всичко беше прилично.
    След малко каране беше наближил 200 000 км и започна да се усеща едно неравномерно подрусване когато работи на място. Освен обичайните вибрации от мотора на моменти подрусва по силно и спира, подрусва и спира…
    Дори странното е, че на студен двигател работи равномерно, а колкото повече загрява двигателя, толкова по-силно става моментното друсане.

    Правих реглаж на дюзи, за известно време се усещаше по-малко, но отново се завърна с пълна сила. Майстора ме посъветва да сложа добавка за прочистване на дюзи. В магазина питах за Bardahl но ми казаха, че от него клиентите не са доволни, предложиха ми Mannol. Сложих от тази добавка, карах извънградско вече два пъти, вдигах над 3000 оборота но няма ефект.

    Някой сблъсквал ли се с такъв проблем преди, имате ли предположения каква може да е причината?

    Отговори

    Започната

    16.10.23

    Последен отговор

    22.10.23

    Отговори

    1

    Прегледи

    113

  • @user_1949943 Oct 22, 2023
    Член
    Забива ти диуза
    Отговори

Само регистрирани потребители могат да отговарят на теми и постове

Инсталирай си приложението AUTODOC CLUB!

Твой личен мениджър за разходи за автомобила, съвети за обслужване, напомняния за предстоящи уговорки и интервали на обслужване, инструкции за самостоятелен ремонт - всичко това на телефона ти.

Autodoc CLUB app qr-code
Сканирай

За да свалиш приложението:

Autodoc CLUB App icon