AUTODOC FORUM / Общи дискусии по марка / SEAT / Налягане в охладителната система

Назад към темите

Налягане в охладителната система
SEAT

  • @tuhcievcanu Sep 23, 2020
    Член

    Здравейте
    Значи вече съм сменил третата капачка на разширителния резервоар и сега реших да се вслушам в мненията на авторитетния Сеатоводов)))
    Имам мотор 2Е, антифризът започна да изтича от горната тръба на радиатора. Е, помислих, че скобата не работи, смених скобата, същата неприятност … след малко размисъл ме осъзна какво може да има в капачката на разширителния резервоар, край на клапана. Е, аз всъщност реших проблемът на не дълго време (тъй като бях на път и трябваше да направя нещо спешно), свалих ластика отдолу под клапана и потеглих със спокойствие. При пристигането намерих локва под колата и цялата лява страна на моторното отделение в антифриз.Купих капак, сложих го, но не ми харесва налягането в горната тръба.
    Той е твърде еластичен)) Така че всъщност за какво съм аз. Има ли измервания, норми и т.н. за измерване на налягането в охладителната система Или някой има личен опит ???

    Отговори

    Започната

    23.09.20

    Последен отговор

    28.09.20

    Отговори

    2

    Прегледи

    366

  • @agneskagerojski Sep 24, 2020
    Член

    1. Когато климатикът е включен, два вентилатора работят ли едновременно?
    2. Необходимо е да проверите дали първата скорост работи върху вентилатора
     

    Отговори
  • @zakov Sep 28, 2020
    Член

    Налягането в системата трябва да бъде 1 – 1,5 бара

    Отговори

Само регистрирани потребители могат да отговарят на теми и постове

Инсталирай си приложението AUTODOC CLUB!

Твой личен мениджър за разходи за автомобила, съвети за обслужване, напомняния за предстоящи уговорки и интервали на обслужване, инструкции за самостоятелен ремонт - всичко това на телефона ти.

Autodoc CLUB app qr-code
Сканирай

За да свалиш приложението:

Autodoc CLUB App icon