AUTODOC FORUM / Общи дискусии по марка / PEUGEOT / Проблем с токовете / 308 1.6 hdi 90

Назад към темите

Проблем с токовете / 308 1.6 hdi 90
PEUGEOT 308 I Хечбек (4A_, 4C_)

  • @AlexM Nov 22, 2023
    Член

    Здравейте! Имам следния проблем с Пежо 308, 1.6hdi, 90hp, 2008 година. По време на движение, след продължително каране фаровете и вътре по интериора гаснее всичко за 2-3 секунди, включително и борд компютъра след което отново се възстановяват и пак изчезват. Когато го прави този проблем двигателя не гаснее. Колата е качвана на диагностика в Пежо и не показва нищо. С откачена букса на един от фаровете съм карал, защото ме съмняваше, че е от тях, но пак го прави. С акумулатора всичко е наред. Има ли някой, който се е сблъсквал със същия проблем и някаква идея как може да се реши?

    Отговори

    Започната

    22.11.23

    Последен отговор

    23.11.23

    Отговори

    1

    Прегледи

    69

  • PEUGEOT | 306 хетчбек (7A, 7C, N3, N5)
    @Ники Nov 23, 2023
    Член
    Като вариант, захранващият маркуч се отсъеденява, например към кутията с предпазители, трябва да проверите окабеляването на колата.
    Отговори

Само регистрирани потребители могат да отговарят на теми и постове

Инсталирай си приложението AUTODOC CLUB!

Твой личен мениджър за разходи за автомобила, съвети за обслужване, напомняния за предстоящи уговорки и интервали на обслужване, инструкции за самостоятелен ремонт - всичко това на телефона ти.

Autodoc CLUB app qr-code
Сканирай

За да свалиш приложението:

Autodoc CLUB App icon