AUTODOC FORUM / Общи дискусии по марка / CITROËN / тракане при десен завой

Назад към темите

тракане при десен завой
CITROËN SAXO (S0, S1)

  • CITROËN SAXO (S0, S1) 1.4 VTS
    @user_620789 Oct 20, 2021
    Член
    Здравейте, като нов в групата предварително се извинявам , ако знаещите и разбиращите сметнат въпросите ми за тъпи и наивни. 
    На 58 години съм и съм управлявал много и различни автомобили, но съм се придържал към марката Ситроен. От 4 години карам Саксо и в моменти на недоимък се налага да го поддържам със собствените си ръце, които признавам, не са от най сръчните, но живота ме научи да ги използвам за много и най различни неща, и двете, не само едната, като повечето “успели” депутати, юристи, общинари, доктори или учители. Най вече бизнесмени.
    Че да мина конкретно на въпроса: При десен завой и подаване на газ се чува тракане, което предполагам е от едно от двете външни карета, кое, как да разбера, как се сменя, може ли да се смени “на паркинга”, колко струва (средна хубост), каква е средната цена “на майстор” във варненска област и препоръки. 
    Благодаря за отделеното време, че прочетохте (мъката в душата) за малкия ми проблем и се отзовахте да го решим заедно. Приемам всякакви саркастични забележки с усмивка, лек ден.
    Отговори

    Започната

    20.10.21

    Последен отговор

    22.10.21

    Отговори

    2

    Прегледи

    324

  • CITROËN | SAXO Hatchback van (S3_)
    @Петър Oct 20, 2021
    Член
    да, точно тук може да е проблемът, по добре да се посъветвате в сервиза
    Отговори
    • CITROËN SAXO (S0, S1) 1.4 VTS
      @user_620789 @Петър Oct 22, 2021
      Член
      За съжаление  майсторите намаляват, а хората склонни да те посъветват или помогнат с информация изчезнаха.
      Отговори

Само регистрирани потребители могат да отговарят на теми и постове

Инсталирай си приложението AUTODOC CLUB!

Твой личен мениджър за разходи за автомобила, съвети за обслужване, напомняния за предстоящи уговорки и интервали на обслужване, инструкции за самостоятелен ремонт - всичко това на телефона ти.

Autodoc CLUB app qr-code
Сканирай

За да свалиш приложението:

Autodoc CLUB App icon