AUTODOC FORUM / Общи дискусии по марка / OPEL / Обратна връзка от собственика на колата

Назад към темите

Обратна връзка от собственика на колата
OPEL Vivaro A Combi (X83)

  • @pevecovaoskar Sep 23, 2020
    Член

    Хора, помогнете ми с избора на кола !!! Харесах си Vivaro, но се замислих относно базата: дълга или къса? И ако с дългата, той с кой двигател? Да бъда честен, разбира се, искам да спестя !!! Измъчват ме съмнения 1.9 на дълга база ще има ли достатъчно коне под капака, за да дръпна толкова дълго?

    Отговори

    Започната

    23.09.20

    Последен отговор

    02.10.20

    Отговори

    3

    Прегледи

    440

  • @nedalko62 Sep 24, 2020
    Член

    Не разбирам съвсем на какви години гледате. Дълга не дълга разлика не виждам. Ако само по размер. И ако имате нужда от по-голям багажник. Но не забравяйте мястото за паркиране и гараж. Потреблението радва. Можете да шофирате с 7 литра. 2,5 литра ще бъде самолет. Според мен няма къде да сложа 2 литра. Има различни конски сили в един и същ обем. По принцип се опитват да вземат с повече конски сила. Но това също не е за всички. Зависи от теб. Много лесно решвам тези въпроси – возя се и гледам. Следващата вече гледам с друг мотор. 

    Отговори
  • @hubenkuckudelov Sep 28, 2020
    Член

    Резервните части са евтини. Устройството традиционно е просто. Има много такива коли.

    Отговори
  • @pejcinvakrilov Oct 02, 2020
    Член

    Окачването на микробуса е високо. Хубаво е да караш. Опел Виваро и Рено Трафик (и други, който не познава Нисан Примастар) една и съща кола

    Отговори

Само регистрирани потребители могат да отговарят на теми и постове

Инсталирай си приложението AUTODOC CLUB!

Твой личен мениджър за разходи за автомобила, съвети за обслужване, напомняния за предстоящи уговорки и интервали на обслужване, инструкции за самостоятелен ремонт - всичко това на телефона ти.

Autodoc CLUB app qr-code
Сканирай

За да свалиш приложението:

Autodoc CLUB App icon